Kanye West — Low Lights tekst piosenki i tłumaczenie
Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Low Lights", wykonawca: Kanye West.
Tekst piosenki
You want me to give you a testimony about my life, and how good he’s been to me.
I don’t know what to tell you about him,
I love him so much with all my heart and my soul with every bone in my body I love him so much because he’s done so much for me.
Every morning, every day of my life.
I won’t always be crying tears in the middle of the night, and I won’t always
have to wake up by myself wondering how I’m gonna get through the day.
I won’t always have to think about what I’m gonna do and how I’m gonna,
how I’m gonna make it, how I’m gonna get there, because he…
he’s gonna be there for me. Some day the sky above will open up and he will
reach out his hand and guide me through, oh yes he will.
I won’t always be crying these tears. I won’t always be feeling so blue.
Some day, he will open up the door for me and call my name.
Some day he will. I don’t know if anybody understands what that feels like.
No matter what you’ve been through or where you’ve been he’s always there,
with his arms open wide accepting me for who I am and I love him so much,
I couldn’t do it without him I wouldn’t want to.
I’m crying now, it feels so good to be free, to be accepted for who you are and
loved no matter what, oh lord thank you, you are the joy of my life.
Tłumaczenie tekstu piosenki
Chcesz, żebym zeznał o moim życiu i o tym, jak dobry był dla mnie.
Nie wiem, co ci o nim powiedzieć.,
Kocham go tak bardzo z całego serca i duszy z każdej kości w moim ciele kocham go tak bardzo, ponieważ on zrobił tak wiele dla mnie.
Każdego ranka, każdego dnia mojego życia.
Nie zawsze będę płakać łzami w środku nocy, i nie zawsze będę płakać
muszę budzić się sama, zastanawiając się, jak przetrwam ten dzień.
Nie zawsze będę musiała myśleć o tym, co zrobię i jak,
jak mam to zrobić, jak się tam dostać, bo on…
będzie przy mnie. Pewnego dnia niebo nad nami otworzy się i on
wyciągnij jego rękę i poprowadź mnie przez to, o tak.
Nie zawsze będę płakać tymi łzami. Nie zawsze będę się czuł taki smutny.
Pewnego dnia otworzy mi drzwi i wywoła moje imię.
Pewnego dnia to zrobi. Nie wiem, czy ktoś rozumie, jakie to uczucie.
Nie ważne przez co przeszłaś, ani gdzie byłaś, on zawsze tam jest.,
z szeroko otwartymi ramionami akceptując mnie taką, jaka jestem i tak bardzo go kocham,
Nie zrobiłbym tego bez niego. nie chciałbym.
Płaczę teraz, tak dobrze jest być wolnym, akceptować to, kim jesteś i
kochany bez względu na wszystko, o Panie, dziękuję, jesteś radością mojego życia.