Ленинград — Никто не любит tekst piosenki i tłumaczenie
Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Никто не любит", wykonawca: Ленинград.
Tekst piosenki
Быть или не быть — вопрос не стоит,
Каждый из нас уже убит,
Будующего нет, и завтра не будет,
Нас наркоманов никто не любит.
Никто не любит!
Никто не любит!
Никто не любит!
Я торчу, а надо лечиться,
Учиться, работать, работать, жениться,
А мне скоро свет в конце туннеля врубят,
Нас наркоманов никто не любит.
Никто не любит!
Никто не любит!
Никто не любит!
Tłumaczenie tekstu piosenki
Być albo nie być-pytanie nie jest tego warte,
Każdy z nas już zginął.,
Nie ma przyszłości, a jutro nie będzie,
Nikt nas nie lubi.
Nikt nie lubi!
Nikt nie lubi!
Nikt nie lubi!
Ja tu siedzę i muszę się leczyć.,
Uczyć się, pracować, pracować, poślubić,
A ja będę miał światło na końcu tunelu.,
Nikt nas nie lubi.
Nikt nie lubi!
Nikt nie lubi!
Nikt nie lubi!