Ленинград — Осень - диско tekst piosenki i tłumaczenie
Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Осень - диско", wykonawca: Ленинград.
Tekst piosenki
Я иду, иду, иду,
По родному городу,
Листьями иду шурша,
На мне синие клеша.
Припев:
Осень в стиле диско,
Мне всего двенадцать,
Маленькая п*ська,
Я уже хочу *баться.
У меня сегодня пруха,
Черно-белую порнуху
У Иванникова Коли,
Выменял на жевку в школе.
Припев:
Осень в стиле диско,
Мне всего двенадцать,
Маленькая п*ська,
Я уже хочу *баться.
Под ногами жёлтый лист,
Вон сосед мой онанист,
Машет из окошка,
Меховой ладошкой.
Припев:
Осень в стиле диско,
Мне всего двенадцать,
Маленькая п*ська,
Я уже хочу *баться.
Осень в стиле диско,
Мне всего двенадцать,
Маленькая п*ська,
Я уже хочу *баться.
Tłumaczenie tekstu piosenki
Idę, idę, idę.,
W rodzinnym mieście,
/ Align = "left" / ,
Mam na sobie niebieskie rozkloszowania.
Refren:
Jesień w stylu disco,
Mam tylko dwanaście lat.,
Mała P*ska,
Chcę już walczyć.
Mam dziś pecha.,
Czarno-białe porno
U Iwannikowa Koli,
Zamieniłem na gumę w szkole.
Refren:
Jesień w stylu disco,
Mam tylko dwanaście lat.,
Mała P*ska,
Chcę już walczyć.
Pod stopami żółty liść,
To mój sąsiad.,
Macha z okna,
Futrzaną dłonią.
Refren:
Jesień w stylu disco,
Mam tylko dwanaście lat.,
Mała P*ska,
Chcę już walczyć.
Jesień w stylu disco,
Mam tylko dwanaście lat.,
Mała P*ska,
Chcę już walczyć.