Robin — Haluan sun palaavan tekst piosenki i tłumaczenie
Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Haluan sun palaavan", wykonawca: Robin.
Tekst piosenki
Taas yks yksinäinen ilta,
muut frendit pois sut vei,
ja mukaan päässyt ei-
Taas yks sulle tärkee silta,
jota lähdit kulkemaan,
jätit mut oottamaan.
Minne sä meet?
Mitä sä teet?
Kenelle voin puhua?
Kenelle voin puhua,
kun sä olet kaukana?
TV-ruutu ja lämmin syli,
ilman sua vain kylmä tuli,
tiedät, että haluan sun palaavan.
Mä sua odotan,
ja elämän ilon kadotan,
tiedät että haluan sun palaavan.
Taas yks yksinäinen ilta,
omia juttujas taas teet,
ja poispäin musta meet.
Taas yks sulle tärkee silta,
jota en saa ylittää,
sen toiseen päähän en ees nää.
Minne sä meet?
Mitä sä teet?
Kenelle voin puhua?
Kenelle voin puhua,
kun sä olet kaukana?
TV-ruutu ja lämmin syli,
ilman sua vain kylmä tuli,
tiedät että haluan sun palaavan.
Mä sua odotan,
ja elämän ilon kadotan,
tiedät, että haluan sun palaavan.
Varo, ettei siltas romahda,
ja ettet päätäs kolauta,
ja kun tuut takaisin,
sä tiedät kuka täällä odottaa-aa-aah,
wo-oo-oo-ooh, ye-ee-eah
TV-ruutu ja lämmin syli,
ilman sua vain kylmä tuli,
tiedät että haluan sun palaavan.
Mä sua odotan,
ja elämän ilon kadotan,
tiedät että haluan sun palaavan.
TV-ruutu ja lämmin syli,
ilman sua vain kylmä tuli,
tiedät, että haluan sun palaavan.
Mä sua odotan,
ja elämän ilon kadotan,
tiedät, että haluan sun palaavan.
(End)
Tłumaczenie tekstu piosenki
Jeszcze jedna samotna noc,
zabrałeś pozostałych przyjaciół.,
i nie włączyłem...
Kolejny most, który jest dla ciebie ważny.,
ten, którym odszedłeś.,
zostawiłeś mnie.
Gdzie się spotykasz?
Co robisz?
Z kim mam porozmawiać?
Z kim mam porozmawiać?,
kiedy jesteś daleko?
Ekran telewizora i ciepłe koło,
bez ciebie, to tylko zimny ogień,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Czekam na Ciebie.,
i tracę radość życia,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Jeszcze jedna samotna noc,
znowu robisz swoje.,
i z dala od czarnego spotkania.
Kolejny most, który jest dla ciebie ważny.,
którego nie powinienem przekraczać,
na drugim końcu tego nie zrobię.
Gdzie się spotykasz?
Co robisz?
Z kim mam porozmawiać?
Z kim mam porozmawiać?,
kiedy jesteś daleko?
Ekran telewizora i ciepłe koło,
bez ciebie, to tylko zimny ogień,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Czekam na Ciebie.,
i tracę radość życia,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Uważaj, że Most się nie zawali i nie będziesz walić w głowę, a kiedy wrócisz, wiesz, kto czeka tutaj-a-A-A-A-A, U-U-U-U, U-U-U-U, U-U-U-U, ekran telewizora i ciepłe kółko, bez ciebie, to tylko zimny ogień, wiesz, chcę, żebyś wrócił.
Czekam na Ciebie.,
i tracę radość życia,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Ekran telewizora i ciepłe koło,
bez ciebie, to tylko zimny ogień,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
Czekam na Ciebie.,
i tracę radość życia,
wiesz, że chcę, żebyś wróciła.
(Końcówka)