Тема — Бей или беги 2008 tekst piosenki i tłumaczenie

Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Бей или беги 2008", wykonawca: Тема.

Tekst piosenki

Ночью опасно, но интересно,
Это всем ясно и повсеместно,
Нас поджидают и нападают,
Дикие волки — люди подонки.
Что же делать, что решать:
Бить или бежать?
Остаться или жить?
И что решить?
Бей, бей или беги, для мести будет время,
Бей, бей или беги, гони раздумий бремя,
Бей, бей или беги, когда нет время решать,
Бить или бежать.
Кто отрицает, тот не познает,
Жаль, что с несчастьями так не бывает,
Хочешь, не хочешь, многие знают,
Там, где не ждешь, на тебя нападают.
Что же делать, что решать:
Бить или бежать?
Остаться или жить?
И что решить?
Бей, бей или беги, для мести будет время,
Бей, бей или беги, гони раздумий бремя,
Бей, бей или беги, когда нет время решать,
Бить или бежать?

Tłumaczenie tekstu piosenki

Noc jest niebezpieczna, ale interesująca,
Jest to dla wszystkich jasne i wszechobecne,
Czekają na nas i atakują,
Dzikie wilki to ludzie szumowiny.
Co robić, co decydować:
Bić czy uciekać?
Zostać czy żyć?
I co rozwiązać?
Bey, Bey lub uciekaj, będzie czas na zemstę,
Bej, Bej lub uciekaj, prowadź ciężar myślenia,
Uderz, uderz lub uciekaj, gdy nie ma czasu na decyzję,
Bić lub uciekać.
Kto zaprzecza, ten nie wie,
Szkoda, że nieszczęścia tak się nie zdarzają.,
Chcesz, nie chcesz, wielu wie,
Tam, gdzie nie czekasz, jesteś atakowany.
Co robić, co decydować:
Bić czy uciekać?
Zostać czy żyć?
I co rozwiązać?
Bey, Bey lub uciekaj, będzie czas na zemstę,
Bej, Bej lub uciekaj, prowadź ciężar myślenia,
Uderz, uderz lub uciekaj, gdy nie ma czasu na decyzję,
Bić czy uciekać?