Bebe — Adiós tekst piosenki i tłumaczenie
Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Adiós", wykonawca: Bebe.
Tekst piosenki
Duele no tenerte cerca,
Duele no escuchar tu voz,
Duele respirar tu ausencia
Pero duele mas decirte adios.
Duele como muerte lenta,
La memoria de los dos,
La sangre ardia por mis venas,
Pero hoy se seca sin tu amor
Miseria vivir rodeado de la melancolia
Ven espera de ti de ti de ti y nadie mas
Si me llamas voy a tu lado soy
Todo por sentir el latir de tu corazon
Si me dices no yo me parto en dos
Prefiero decirte adios
Duele no tenerte cerca,
Duele no escuchar tu voz,
Duele respirar tu ausencia
Pero duele mas decirte adios.
Duele como muerte lenta,
La memoria de los dos,
La sangre ardia por mis venas,
Pero hoy se seca sin tu amor
Miseria vivir rodeado de la melancolia
Ven espera de ti de ti de ti y nadie mas
Si me llamas voy a tu lado soy
Todo por sentir el latir de tu corazon
Si me dices no yo me parto en dos
Prefiero decirte adios
A tu lado soy
Todo por sentir el latir de tu corazon
Si me dices no yo me parto en dos
Prefiero decirte adios
Tłumaczenie tekstu piosenki
To boli nie być w pobliżu.,
Boli mnie, że nie słyszę twojego głosu.,
Boli oddychanie Twoją nieobecnością.
Ale boli mnie pożegnanie.
Boli jak powolna śmierć.,
Upamiętnienie,
Krew płonęła w moich żyłach.,
Ale dzisiaj wysycha bez twojej miłości.
Cierpienie żyć w otoczeniu melancholii
Przyjdź czekać na Ciebie od Ciebie i nikt inny
Jeśli do mnie zadzwonisz, będę przy tobie.
To dlatego, że czujesz bicie serca.
Jeśli odmówisz, rozbiję się na dwie części.
Lepiej się pożegnam.
To boli nie być w pobliżu.,
Boli mnie, że nie słyszę twojego głosu.,
Boli oddychanie Twoją nieobecnością.
Ale boli mnie pożegnanie.
Boli jak powolna śmierć.,
Upamiętnienie,
Krew płonęła w moich żyłach.,
Ale dzisiaj wysycha bez twojej miłości.
Cierpienie żyć w otoczeniu melancholii
Przyjdź czekać na Ciebie od Ciebie i nikt inny
Jeśli do mnie zadzwonisz, będę przy tobie.
To dlatego, że czujesz bicie serca.
Jeśli odmówisz, rozbiję się na dwie części.
Lepiej się pożegnam.
/ Align = "left" /
To dlatego, że czujesz bicie serca.
Jeśli odmówisz, rozbiję się na dwie części.
Lepiej się pożegnam.