Ленинград — Комон Эврибади tekst piosenki i tłumaczenie

Strona zawiera teksty i polskie tłumaczenie piosenki "Комон Эврибади", wykonawca: Ленинград.

Tekst piosenki

А вы пришли сюда затем чтоб веселиться
И потанцевать, если повезёт.
А песня моя она как птица
В воздухе летает и бешенно орёт.
Камон эврибади!
Двигай жопой, суки-бляди!
Камон эврибади!
Двигай жопой, суки-бляди!
Пива надо выпить, в горле пересохло.
В горле пересохло, на душе тоска.
Ну что же ты приятель, ещё не колбасишься
Надо колбасится, и вот моя рука!
Камон эврибади!
Двигай жопой, суки-бляди!
Камон эврибади!
Двигай жопой, суки-бляди!

Tłumaczenie tekstu piosenki

Przyszedłeś tu, żeby się zabawić.
I zatańczyć, jeśli masz szczęście.
A moja piosenka jest jak ptak
W powietrzu leci i krzyczy wściekle.
Kamon euribadi!
Rusz dupę, sukinsyny!
Kamon euribadi!
Rusz dupę, sukinsyny!
Piwo trzeba wypić, w gardle wyschło.
W gardle wyschło, w duszy tęsknota.
No dalej, kolego.
Trzeba kiełbasić, a oto moja ręka!
Kamon euribadi!
Rusz dupę, sukinsyny!
Kamon euribadi!
Rusz dupę, sukinsyny!

Teledysk do piosenki Комон Эврибади (Ленинград)